Harlem Shake by PGE Skra pobija wszelkie rekordy oglądalności. Filmik w ciągu 4 dni zdobył wielka popularność wśród kibiców nie tylko Bełchatowskiego klubu ale także innych klubów. 4 dni wystarczyły by filmik zanotował na swoim koncie niecałe 142 tys. wyświetleń. Przypomnijmy, że ta liczba stare rośnie. Z oficjalnego profilu Kłosa filmik został udostępniony prawie 1000 razy, jest prawie 4000 kliknięć "Lubie To" i ponad 400 komentarzy. Pojawiają co rusz nowe besty, demoty, itp. A to dopiero początek.
Filmik robi prawdziwą furorę w siatkarskim świecie. 43 sekundy, które sprawiają, że nie przestajesz się śmiać. Największą radość daje Winiar i jego taniec na masce samochodu. Przyznajmy to szczerze. Winiar miażdży system. A wracając do aktorów. Aleks, Cupko , Winiar i Kłos, bo to o nich mowa, pokazali jak powinien wyglądać Harlem Shake. Cupko jeździ tam i z powrotem autem, Aleks z plecaczkiem, Winiar w czapce, która przysłania mu cały świat i Kłos, który tańczy...No właśnie , co tańczy Kłos? Tego sie chyba nie dowiemy. No i nie zapominajmy o Muzaju, który uwiecznił to wszystko. Nasuwa mi się na myśl jedno pytanie. Jak on to zrobił, że nie wybuchnął śmiechem? W komentarzach na profilu Kłosa jest kilka fajnych odpowiedzi na to pytanie, m.in. że dali mu tabletki na uspokojenie a później zaczeli tańczyć.Podsumowując, chłopaki zapowiedzieli bardziej profesjonalną wersję jesli tylko liczba wyświetleń i polubień będzie ich zadowalać. Miejmy nadzieję, że ta bariera już została przekroczona a chłopaki obmyślają plan działania. Cytując Bartka Kurka "Będzie się działo!" . Dlatego uważnie obserwujcie profil Karola Kłosa, bo nie znacie dnia ani godziny !
A Wam, podoba się filmik? Piszcie co o nim sądzicie w komentarzach :)
+przypominam o nowym blogu We are a team . Z całego serca Was zapraszam :)
Trzymajcie się :)
ps. tak, blog dalej zawieszony

Jejuu!!! Oglądałam już to milion razy i za każdym razem śmieję się tak samo!! KOCHAM ICH PO PROSTU ZA TO POCZUCIE HUMORU :)
OdpowiedzUsuńWiniar *_* LOL :D
Jeśli masz ochotę to zapraszam do siebie ;))
http://sercezawszewielepiej14.blogspot.com/
http://4volleyball44.blogspot.com/
Mam nadzieję że zostawisz po sobie jakieś znaki ;3
Pozdrawiam :)
Banan nie schodzi z twarzy :D
OdpowiedzUsuńOni są nie do przebicia po prostu !
<3 *.*